korrosioonivastane kaitse
AvalehtFirmastTeenusedMeie kliendidGaleriiKontakt

Firmast

Blastserv OÜ on 2005. aastal sama tegevussfääriga ettevõtte põhjal taasloodud ettevõte. Oma tegevuse algusest saadik on Blastserv OÜ suutnud pakkuda kvaliteetset metallkonstruktsioonide korrosioonikaitse teenust, tänu millele firma sai võimaluse osaleda alltöövõtjana kontserni Balti Laevaremonditehas (Tallinn) ekspordiprojektides. Praegu on üks meie põhitellijaid Norra nafta- ja gaasitööstusele metallkonstruktsioonide tootmisele spetsialiseerunud AS E-Profiil. Püsilepingute alusel teeb Blastserv OÜ korrosioonikaitsetöid kontsernile BARD Engineering (tuulegeneraatorite projektis).

Blastserv OÜ pakutavate teenuste hulgas on eriline koht väljasõidutöödel tellijate objektidele. Sellise teenuse põhikasutajate hulka kuuluvad naftatoodete ümbervalamis- ja kütuseterminalid AS Pakterminal, AS Scantrans, AS Oil Tanking, AS Alexela, AS Tartu Terminal jt. Firma käsutuses on korrosioonikaitsetöödeks vajalik täielik teisaldatav varustus, nii et saame kõik tellija objektil ära teha. Seoses sellega teeme koostööd selliste seadmetarnijatega nagu Clemco, Graco ja Wiwa ning lakkimis-värvimismaterjalide tarnijatega Hempel, Jotun, International, Teknos ja Carboline.

Veel üks ala, kus Blastserv OÜ pakub korrosioonikaitseteenuseid, on laevaremont. Korrosioonikaitsega seotud laevaremonditöödeks on OÜ Blastserv käsutuses nimetud alal tugevat praktilist kogemust omavad töötajad.