korrosioonivastane kaitse
AvalehtFirmastTeenusedMeie kliendidGaleriiKontakt

Värvimine

Meie ettevõtte tegevuse üks põhisuundi on metallkonstruktsioonide korrosioonikaitse värvimise teel.
Kogunenud tööstuslik potentsiaal ja paindlik tööde korraldamine võimaldab meil teha erinevatel tööstusobjektidel ja tsiviilrajatiste juures suuremahulisi keerukaid töid kõrge kvaliteediga ning kindlustada korrosioonivastase katte pikk tööiga.

Põhiliselt kuuluvad siia allpool loetletud objektid:

  • teesildade (sildade) sildeehitised;
  • tööstushoonete ja rajatiste metallkonstruktsioonid;
  • gaasi ümberpumpamisjaamad;
  • naftatoodete ümbervalamismahutid;
  • raudteeveeremid, mere- ja jõelaevad.

Praegu võib korrosioonikaitsega tegelevas tööstuses jälgida uute töötlusvõtete ja uuringute mõjul toimuvat prioriteetide vahetust.

Epoksüüd- ja polüuretaanvaikude põhised kahekomponendilised korrosioonikaitsesüsteemid tagavad värvitud pindade kindla ja kauakestva kaitse. Võib rääkida edukast ja kindlast korrosioonikaitsest kestusega enam kui 15 aastat. Selliste süsteemide rakendamine nõuab pinna hoolikat ettevalmistust kuni klassini Sa3, kõrge kvalifikatsiooniga personali ja kaasaegseid seadmeid.

Meil on olemas kõik vanade laki- ja värvkatete ning korrosioonijälgede eemaldamiseks vajalikud vahendid. Teeme abrasiivjugapuhastust selliste abrasiivmaterjalidega nagu metallhaavlid, vaskräbu-abrasiivpulber, korund, granaatliiv, kvartsliiv, klaasimurd, alumiiniumhaavlid, puuviljakivipuru, terasliiv ja kuiv jää, mis võimaldavad puhastada ükskõik millistest metallidest (vask, alumiinium, tsingitud metall jne) valmistatud tööstuskonstruktsioone.

Sädemete tekketa töödeks kasutatakse hüdrostaatilist jugapuhastust suure rõhu all (kuni 1000 atm) ning spetsiaalseid liivadüüsi ette kinnitatud injektorotsakuid, mis väldivad 95% ulatuses tolmu tekkimist ja välistavad täielikult sädemete tekke.

Kihtkorrosiooni ja paljukihiliste vanade katete eemaldamiseks kasutatakse gasodünaamilisi abrasiivjugaseadmeid.
Kaitsekihi loomiseks kasutatava materjalide klass määratakse selle kasutusea ja kihile toimivate agressiivsete mõjude põhjal.